Kullanım Sözleşmesi

Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, muzikkeyfi.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin bu koşullara bağlı olduğunuzu ve hem bu koşullara hem de site ile ilgili bütün cari kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Muzikkeyfi.com, sitede ilan edilir edilmez yürürlüğe girmek üzere herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Bu kullanım koşullarını ihlâl ettiğiniz takdirde, muzikkeyfi.com siteyi kullanmanıza son verebilir, gelecekte siteyi kullanmanıza engel olabilir veya hukuki takip yoluna gidebilir.

Bu siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve bu sitenin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Ayrıca, muzikkeyfi.com size bu konuda özel ve yazılı olarak yetki vermedikçe, bu sitedeki bilgi ve içeriği, etkinlikleri izlemek ve tanıtıcı bilgiler almak ve başka kişisel kullanım amaçları dışında herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi veya başka bir şekilde dağıtmayacağınızı da kabul etmektesiniz.

Bu sitedeki çalışmaların izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

Bu web sitesinin içeriği ve yazılımı, muzikkeyfi.com’a aittir.

Reklam Alanı